Spotřebitelské soutěže

Právní a marketingové poradenství, příprava soutěžního konceptu, SMS soutěže, webové soutěže, soutěže na sociálních sítích a jejich kombinace, vytvoření pravidel, programování, kontaktování a ověřování výherců, logistika výher, statistiky, reporty… To všechno je součástí naší nabídky. Naším cílem je, abyste skoro ani nevěděli, že nějakou soutěž pořádáte. V nadsázce, samozřejmě... :)

Potřebujete zajistit něco dalšího? Máte nějaký jiný, třeba ne úplně běžný požadavek? Pravda, za ty roky, co jsme v oboru, jsme se setkali s ledasčím, ale rádi budeme čelit i novám výzvám. Dáme krk na to, že budete spokojení, protože do splnění tohoto cíle vkládáme všechnu naši energii.

věrnostní programy

„Mladí muži by chtěli být věrnými a nejsou. Staří muži by chtěli být nevěrnými a nemohou,“ řekl prý Oscar Wild.

Staří muži, mladí muži, všichni budou chtít být věrní. S ženami v čele, samozřejmě. :) A my Vám v tom rádi pomůžeme.

Nejde jen o zajištění a provoz věrnostních neboli loyalty programů. Zajišťujeme i výhry nebo spíše odměny pro Vaše věrné. Co třeba dobře zvolené audioknihy, e-knihy nebo hudba?

Mobilní reklama

Když chcete oslovit Vaše současné zákazníky, nebo získat nové. Jednorázově nebo opakovaně. SMS nebo MMS. Je to jedno. Hlavně, když půjde o oficiální cílené reklamní SMS nebo MMS zprávy odbavované přímo českými mobilními operátory. Jen tak můžete mít jistotu, že zpráva dorazí, kam má, a Vaše peníze nevyhodíte někam „do sítě“.

Ještě k tomu náboru nových zákazníků. Kdybychom měli popsat, jaká kritéria si můžete nadefinovat, abyste našli a oslovili s Vaší nabídkou potenciální zákazníky, a jakých nástrojů k tomu lze využít, přestalo by Vás to hodně rychle bavit. A my tady nechceme být moc upovídaní. Chceme, abyste si udělali představu, čemu se věnujeme a s čím Vám můžeme pomoci. Proto nás kontaktujte a my s Vámi rádi probereme všechny možnosti mobilního marketingu.

Grafika a webové prezentace

Potřebujete navrhnout vizuál kampaně? Zpracovat podklady, které už máte? Zajistit tisk? Nebo chcete vytvořit grafický návrh webu? Ten web pak postavit a třeba i administrovat?

Kontaktujte nás, rádi Vám ukážeme naši práci.

Logistika

Nejčastěji rozesíláme výhry v rámci spotřebitelských soutěží. Asi proto, že chceme dělat radost.

Křehké, těžké, velké, cenné. Už jsme rozesílali snad všechno. Potřebujete rozesílat co nejlevněji, nejrychleji, nebo co nejjistěji, třeba i s podepsaným předávacím protokolem? Záleží jen na domluvě. Oslovte nás, rádi s Vámi probereme všechny možnosti distribuce.

SMS komunikace

Když potřebujete cokoli sdělit pomocí SMS. Marketingové zprávy, obchodní sdělení, informační SMS všeho druhu, zábavní zprávy... SMS, případně MMS můžete využít různými způsoby. Můžete je odesílat i příjímat, takže s jejich pomocí získáte zpětnou vazbu od svých zákazníků.